Föremål som liknar oljemålning A Nilsson
3488 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024
9355 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 september 2023
5135 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 21 augusti 2023
3032 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 12 december 2022
3060 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 december 2022
8001 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 28 februari 2022
2174 Oljemålning
A Nilsson, fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 37x46 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 13 juli 2020
8070 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 augusti 2019
4046 Oljemålning
I A Nilsson, plöjning. Olja på duk, signerad. 22x27
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2019